Marka Philipiak - najwyższej jakości naczynia

Philipiak: długoletnia tradycja, której mogą pozazdrościć inne markiFirma Philipiak powstała w 2001 roku. W ciągu ostatniej dekady w ramach swojej działalności skupiła takie marki jak: Philipiak Milano, Kallman, I Disegno oraz Linea Natura. Philipiak słynie ze swojej niezrównanej oferty naczyń, oryginalnego włoskiego wzornictwa, najnowszych rozwiązań technologicznych i... działalności charytatywnej. Docenili to miłośnicy sztuki kulinarnej z całego świata.

Wybierz jakość

Prestiż, zdrowie, jakość


Na ofertę marki Philipiak składają się przepiękne komplety porcelany (linie klasyczne i nowoczesne), zestawy sztućców, doskonałej jakości naczynia oraz noże. Produkty wykorzystywane są w reklamach, prasie i sesjach zdjęciowych topowych magazynów lifestyle'owych, ze względu na poziom jakości, którego nigdy nie osiągną zwykłe garnki. Philipiak to producent naczyń wytwarzanych z najlepszej jakości materiałów - wykorzystywana w produkcji stal szlachetna to, poza jej topową jakością, również materiał o niezrównanej elegancji. Jak wiadomo każdemu miłośnikowi gotowania, jakość zaplecza kulinarnego bezpośrednio przekłada się na smak przyrządzanych potraw, dlatego warto zdecydować się właśnie na produkty marki Philipiak podczas organizacji wyposażenia naszej kuchni.

Naczynia są antyalergiczne, antybakteryjne i kumulują ciepło, dzięki czemu potrawy nie tracą na jakości, a szkodliwe dla organizmu materiały nie przedostają się do jedzenia. Aby zapoznać się bliżej z ofertą firmy, pomyśl o odwiedzeniu jednego z firmowych salonów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi bądź Poznaniu – to właśnie tam możesz zakupić naczynia Philipiak. Opinie warto wyrobić sobie samemu poprzez wypróbowanie najnowocześniejszych rozwiązań we własnej kuchni - niezależnie od tego, czy gotujemy na płytach indukcyjnych, w piekarniku czy w kuchence gazowej. Naczynia są niezwykle wszechstronne.

Najwyższa jakość produktów to znak rozpoznawczy marki Philipiak. Opinie na forum www.facebook.com/PhilipiakMilano mówią same za siebie. Wpłw na pozytywne recenzje niewątpliwie ma także promocja zdrowego odżywiania, w którą od wielu lat angażuje się firma Philipiak oraz podmioty w niej zrzeszone. To właśnie dlatego coraz częściej wymieniamy zwykłe garnki na naczynia Philipiak i inne produkty. Renoma, którą cieszy się firma Philipiak jest w pełni zasłużona – do tej pory nikt inny nie zrobił tak wiele dla zdrowego gotowania oraz najwyższej jakości wyposażenia kuchennego w naszych domach jak marka Philipiak.

Działalność charytatywna


Philipiak należy do nielicznych firm (na polskim i europejskim rynku), która aktywnie angażuje się w działalność charytatywną i prospołeczną. Firma jest pomysłodawcą i mecenasem spotkań "Obiady Czwartkowe", z których pozyskane środki przeznaczone są na działalność Fundacji Ex Animo, działającej na rzecz dziecięcej Kliniki Onkologii w Instytucie "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka". W ramach zwiększania świadomości społecznej w zakresie zdrowego żywienia, marka Philipiak organizuje także pikniki i festyny, podczas których nie tylko promuje zdrowy tryb życia, ale i zaprasza na bezpłatne badania oraz spotkania ze specjalistami.

Gwiazdy gotują


Okrasa, Cegielska, Zapendowska, Mailinowska, Zagrobelny – to tylko niektóre z szerokiego grona gwiazd, które wyraziły swoje wsparcie dla zdrowego stylu życia i gotowania właśnie w naczyniach firmy Philipiak. Opinie gwiazd, osób szanowanych i uznanych w swojej branży są najlepszą rekomendacją. Marka Philipiak stawia na pozytywne relacje ze swoimi klientami – rokrocznie organizuje blisko 10 tys. spotkań, w których bierze udział ponad 350 tys. osób zainteresowanych działalnością firmy oraz och produktami. Taki wynik z pewnością robi wrażenie.

Perfekcyjny smak


Na facebookowym forum firmy Philipiak www.facebook.com/PhilipiakMilano można znaleźć wiele pochlebnych opinii miłośników produktów Philipiak. Nie zmieniony smak potraw to jedna z największych zalet gotowania z marką Philipiak, którą z doświadczenia podzielili się forumowicze, stosujący produkty firmy każdego dnia. Potrawy przyrządzane bez użycia soli, tłuszczy czy wody wyśmienicie smakują, zachowują wartości odżywcze, a do tego są niskokaloryczne. Philipiak to nie tylko jakość i zdrowie – to również najnowocześniejsza technologia w branży. Satynowanie naczyń sprawia, że są odporne na zarysowania i odpryski, zamocowany termometr umożliwia kontrolę temperatury, a grube akutermiczne dno – równomierne nagrzewanie się ścian.

Produkty marki wykonane są przez profesjonalistów i z całym powodzeniem można je polecić miłośnikom sztuki kulinarnej, dla których zdrowe odżywianie to po prostu styl życia. Naczynia, szybkowary, patelnie oraz sztućce – każde z nich jest przyjazne zdrowiu i gwarantuje niezrównany smak przygotowywanych kulinarnych przysmaków. Codzienne ich użytkowanie daje pewność, że nasz organizm z każdego posiłku dostaje maksimum jego wartości odżywczych, a i sam proces przygotowywania potraw jest na zupełnie nowym poziomie.

Jeśli intrygują Cię wszystkie atuty opisywanych naczyń, przekonaj się i sam spróbuj gotowania z firmą Philipiak Opinie o marce możesz wyrobić sobie już po pierwszym gotowaniu w tych nowoczesnych naczyniach – gwarantujemy, że nie wrócisz już do zwykłych naczyń.
Wybierz jakość
Dbaj o zdrowie
Postaw na prestiż